| Georgiana_Nicoleta_1996 a întrebat:

Salut, am o intrebare, am Windows 8.1 cu licenta (de la facultate) si acum nu imi mai porneste Task Manager`ul. am incercat sa il remediez cum faceam la Windows7 (regedit) nu gasesc... Aveti ideea de o rezolvare? Am facut si toate update`urile de la windows care mi le-a dat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Repari windowsul. Modaltatea care am folosit-o eu a fost sa descarc programul Advanced Systemcare 7 pro. Dupa descarcare, cauti un serial pe internet, si il activezi.In optiunile programului ai si „windows repair".
Or, bagi dvd-ul cu windows in sertar daca il mai ai si apoi in loc de install dai pe repair.

| Georgiana_Nicoleta_1996 explică (pentru anonim_4396):

Salut, Windows`ul nu-l mai am, am incercat cu advanced system care si acum imi zice "c/windows32/taskmanager taskmanager.exe" nu a fost gasit :\

| Georgiana_Nicoleta_1996 explică (pentru anonim_4396):

Salut, iti multumesc foarte mult, e foarte tare programul

| anonim_4396 a răspuns (pentru Georgiana_Nicoleta_1996):

Http://www.dougknox.com/xp/utils/xp_taskmgrenab.htm

Descarci ce e scris cu albastru. Se descarca un fisier.rar. Il dezarhivezi si iti apare o iconita.Nu are virusi, am scanat eu cu avast.Deschizi iconita si dai enable task.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Regedit gasesti ducand sageata in coltul din drepta sus si la search scrii regedit.iti va aparea regedit in stanga si dai click pe el.