| alex_3858 a întrebat:

Salut,am o intrebare,as vrea sa fac si eu o masinuta cu telecomanda,adica sa o confectionez eu, ma refer la carcasa roti etc,ma pricep destul de bine la electrica,dar nu sunt tocmai informat in ce consta asa ceva,am cautat ceva tutoriale pe net,dar n-am gasit mare lucru, niste videouri sau alte siteuri romanesti, dau funda!

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Caută, dacă s-o mai găsi, VADEMECUM PENTRU MODELIȘTI. E un manual cu tot ce ai nevoie.