| XxNeeDxX a întrebat:

Salut, Am o intrebare. Cand vreau sa instalez driver pentru placa de sunet imi da o eroare "Driver not found! Reboot your system and run this setup again". Am incercat zeci de drivere si nici unul nu da rezultate. Sa va dau mai multe detalii: Am placa video realtek ac97. Procesor Intel pentium 4. 2.4ghz. 2gb ram. Cred ca nu este nevoie de mai multe detaliihappybig grin Funda!

Răspuns Câştigător
| bingbang10 a răspuns:

Pai nu trebuie sa instalezi ZECI de drivere. Trebuie sa instalezi driverul placii tale audio. E si normal daca ai instalat alt driver sa nu mearga. Uite-te ce placa audio ai si descarca-l pe cel potrivit. Numai bine

| XxNeeDxX explică (pentru bingbang10):

Ok dar dupa am sters driverele instalate si am incercat altelebig grin

| XxNeeDxX explică (pentru bingbang10):

Ok dar dupa am sters driverele instalate si am incercat altelebig grin

| KinekT a răspuns (pentru bingbang10):

Daca am un driver de lanvidia instalat si am luat unul de la Asus(laptop de la Asus)cum il instalez direct sau trebuei sa dezinstalez driverul initial?

5 răspunsuri:
| XxNeeDxX explică:

Ok dar dupa am sters driverele pe care le-am instalat si am incercat altelebig grin

| XxNeeDxX explică:

Ok cand am instalat driverele si am vazut ca nu sunt bune le-am stersbig grin