| xLyna a întrebat:

Salut, am o intrebare , cu o tableta normala(ipad,lg...) pot (cu un program ) sa desenez manga sau anime? adica pot sa bag programul in tableta si sa desenez?

6 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/tablete-grafice/p-kanvus-life-106-8494490
Pentru inceput cred ca ai nevoie de asa ceva... ca sa desenezi. E mai greu cu touch.

| xLyna explică (pentru laptopnews):

Pai si se vede (pe tableta) ce am desenat?
ca pe mine aia ma intereseaza
si cam cat e un program dala?
si cum se cheama?

| AndreeeexD a răspuns:

Daca vrei poti baga! succes!

| Gabryel98 a răspuns:

Poti desena (picta)

| TheEvilCat a răspuns:

Stiu ca se poate face cu Paint tool sai...big grin

| aestheticfunction a răspuns:

Pai daca ai o tableta normala, iti dau un sfat unde poti desena nu numai anime, si ce vrei tu.Acest site se numeste Desenatori.ro.Cu tableta poti desena mult mai usor decat pe calculator..Acesta este sfatul meu...Bafta!