| lokytou a întrebat:

Am o intrebare : de ce la firma Apple iphone,ipad,icloud, iwatch s.a.m.d. de ce toate incep cu i? i vine de la internet?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu are nicio legatura cu internetul, asa au marketat ei primul produs, cu ideea ca I vine de la propria persoana si ca produsele lor se muleaza pe fiecare persoana

| Delocimportant a răspuns:

Foarte inteligenta intrebarea ta. Am tot cautat pe net, pe diverse site-uri, informatii, ca sa iti pot oferi un raspuns, insa nu am gasit nimic despre asta. Acum m-ai facut curios si pe mine.

| Legalyzze a răspuns:

"I" vine de la eu, ex. Iphone=telefonul meu happy, Funda

| Pelea_Maria_1996 a răspuns:

Asa a fost sa fie happy