| krmen91 a întrebat:

Salut, am o intrebare. Eu am abonament la Orange si imi e activata online optiunea unde pot vedea factura detaliata, cu cine m-a sunat si pe cine am sunat, dar as vrea sa stiu de exemplu, daca am sunat/s-au m-a sunat cineva pe telefon si apoi am sters apelul de la intrari din telefon, acel apel apare totusi pe factura detaliata online? Mersi, dau si funda.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

E normal sa apara pe factura, atat timp cat ai sunat sau ai fost sunat/a. Nu depinde de cum iti pastrezi sau stergi apelurile primite/efectuate in/din memoria telefonului.

| krmen91 explică (pentru dannyel86):

Mersi, cam asta banuiam si eu

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pe factura detaliata sunt stocate numerele de telefon, catre care ai initiat apeluri sau trimis SMS-uri. Acestea nu se sterg, chiar daca din meniul telefonului ai golit jurnalul de apeluri.

O seara buna,
Orange Helper