| NoName0206 a întrebat:

Salut, am o intrebare, nu de mult mi-am luat un nokia 2730 vreau sa zic, ca sunt multumit de el dar nu inteleg de ce tine bateria numai 3 zile? spre exemplu ascult muzica si chestii din astea dar cand ma apuc sa trimit mesaje sau sa vorbesc cu cineva se si descarca? Are cineva vreo explicatie?

7 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Mai lasa muzica si are sa te tine si o saptamana! verifica si cartea cu instructiuni!
Plicurile si timbrele care nu se lipesc cand le umezesti tu, se vor lipi de alte lucruri, cand nu vrei tu.

| Jony123 a răspuns:

Pai cred ca nu ai activat functia de economie energie. Si foarte probabil ai setat lumina ecranului la maxim sau la o putere mare... dauo la mic. Funda plzz

| NoName0206 explică:

I-am formatat bateria, si Mihaivilla nu are cum sa fie plin de praf doar il am de vreo 2 saptamanilaughing

| NoName0206 explică:

Unde gasesc functia de economisiti energie?

| GoguStrigoi a răspuns:

Cred ca o fi telefonul inauntru plin de praf!

| dayana_9955 a răspuns:

Da i'ai facut cele 3 incarcarii? daca le'ai acut atunci trebuie sa ii verifici bateria dar daca nu le'ai fecut atunci...nu stiu ce sa zicstraight face astept o funda plzbig grin

| alexandru22 a răspuns:

Draga marius sa stii ca s-a dus bateria si trebuie sa iei alta