| Florin_Surchea_1996 a întrebat:

Am o intrebare. Recent am incercat sa imi reinstalez windows xp, am formatat si c si d si cand dau sa instalez imi ramane blocat cand sa gaseasca driverele sau ceva de genu se blocheaza la 35 de minute? dc? Cineva va rog!

5 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Ai eroare pe CD-ul cu Windows. Cauta, descarca un alt Windows si fa un alt CD.

| gelu1970 a răspuns:

Florin e prima data cand faci asta? sau ai mai formatat? inca ceva: discul de xp ce folosesti esti sigur ca e bun? nu se poate formata si c si d. poti sa le elimini si sa faci cele doua partitii inainte sa incepi instalarea xp sau poti sa instalezi xp in c si dupa aceea, cand termini formatezi si discul d.

| Florin_Surchea_1996 explică (pentru gelu1970):

Multumesc o sa incerc si asta!

| Florin_Surchea_1996 explică (pentru gelu1970):

Nu a mers s-a blocat la 35 de minute. am facut ce ai zis tu!

| gelu1970 a răspuns (pentru Florin_Surchea_1996):

Ai zis ca e pc. deschide carcasa, bineanteles cu pc desconectat de la curent si desconecteaza cablurile de la hdd. dupa aceea conecteaza din nou si fi sigur ca le-ai pus bine. sa fie bine conectate. de asemenea asa cum ti-am mai zis...esti sigur ca cd-ul cu xp e bun?