| Lightdark a întrebat:

Salut, am o mare nedumerire, am găsit pe eMag un adaptor Samsung la 91 de lei și pe Altex la 120 și pe site-ul Samsung zicea că e tot 120 dar era indisponibil. Mă poate lamuri cineva dacă acest adaptor vine in cutia originala și e un produs original https://www.emag.ro/......DBVXNNMBM/
Dar ăstalalt https://www.emag.ro/......DM1FPDMBM/
Sper să mă ajute cineva că nu vreau să iau țeapa...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 - dacă scrie pe el Samsung, atunci îi original
2 - de ce să iei țeapă, doar iei un charger rapid, nou și cu garanție

| Lightdark explică (pentru sierra1):

Da dar merge la Samsung Galaxy A32? unii au primit un încărcătorul într-o cutie de telefon era și cu cu certificat de garanție laughing) laughing) laughing) laughing

| sierra1 a răspuns (pentru Lightdark):

Oricare e ok

| OmBanal33 a răspuns:

Orice produs care nu este vandut de eMag ci de parteneri nu poti avea siguranta ca acel produs este original.
Nici unul din acele 2 link-uri nu este vandut de eMag.
Iti recomand incarcatoare de la Anker, fiabile rezistente si calitative.