| thelordoftime a întrebat:

Am o mare problema cu laptopul meu! Cand incerc sa folosesc mouse-ul functioneaza 5 sec apoi se blocheaza vreo 10 sec si reporneste si tot asa! Se aude incontinuu sunetul conectare, deconectare! Lumina mouse-ului este inca aprinsa deci are inca energie! Am testat 4 mouse-uri diferite si toate au aceeasi problema! Driverele sunt actualizate la maxim! Am dezinstalat si am reinstalat driverele si nimic! Am incercat toate cele 4 mouseuri atat in cele 2 porturi USB 2.0 cat si in cel 3.0 ale laptopului dar problema persista! Nu pot sa joc nimic si e dea dreptul enervant! Va rog ajutati-ma! Dau FUNDA la raspunsul care rezolva problema! Daca aveti nevoie de date suplimentare intrebati!

8 răspunsuri:
| Lydia28 a răspuns:

Sigur nu e virusat? Ai putea sa mai verifici in Control Panel - Devices and Printers- Mouse - Proprietati -acolo poti sa-l faci sa reactioneze mai repede sau mai incet... daca nu, mai bine-l duci la unul care se pricepe!

| Ady2098 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu.Da da add la pirvu_adrian2098@yahoo.com ca am multe de zis.

| danrebelu2008 a răspuns:

Creca ai laptop pe hibernare

| thelordoftime explică (pentru danrebelu2008):

Serios frate? Am laptopu pe hibernare? Cum dracu scriu acum daca e pe hibernare?

| danrebelu2008 a răspuns (pentru thelordoftime):

Aaa stai ca n-am citit tot ma gind s zic

| danrebelu2008 a răspuns (pentru thelordoftime):

Laptop tau mai are garantie?

| greatLOL a răspuns (pentru thelordoftime):

=]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))) Am cazut de pe scaun laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) VALEU nu cred ca se aude la ce spune laughing)))))))))))) Ai probleme cu usb-ul incearca in alt usb, sau daca nu in cel mai rau caz schimba mouse-ulwinking Hai salut si bafta big grin

| Vlad_Mari_1994 a răspuns:

cel mai bine este sa l duci la reparat...placa de baza este pe duca! altceva nu are ce sa fie...