| GamingTimeYT a întrebat:

Salut.Am o mare problema:
Deci eu am un net de la Telekom.Pana mai saptamana trecuta viteza mea de download era de 1, 1 mb/s(foarte rau stiu). Ieri am facut 5 teste de testare a viteza internetului si rezultatele la download erau in jurul 8mb/s(uneori 7, alteori 10).
Marea problema e ca dupa ce am pus un fisier la download viteza era tot de 1mb/s.
Am un router mai vech primit de la ei, dar acum nu stiu daca e vina routerului sau a adaptorului wireless(http://altex.ro/adaptor-usb-wireless-tp-link-n300-tl-wn8 23n-300mbps-negru).
Am nevoie de ajutor.

1 răspuns:
| MoreLikeME a răspuns:

Incearca un router mai puternic