| Marian13546123412434 a întrebat:

Am o mare problema.
eu am instalat un transformation pack(am windows xp si am folosit unul din acele transformation pack-uri pentru windows 7)
Acum...nu mai pot sa-l scot straight face imi scrie cand ii dai remove "cmd. exe is not a valide Win32 aplication"ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Scherimuvi a răspuns:

Foarte simplu daca nu ai umblat pe unde nu trebuie foloseste asa ceva si cred ca ar fi bine sa iti muti ce ai important intr-o partitie si sa-ti refoarmatezi pc ca este posibil ca aceasta tema sa-ti fi sters vreun fisier important
Deci uita-te aici
http://www.videotutorial.ro/? p=267

6 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

Recomand o formatare. Probabil ai ceva virusi prin pc...

| Marian13546123412434 explică (pentru AlexCrb):

De acord cu tine...eu stiu sa reformatez pc 100% complet(eu fac asta in tot satul )doar ca nu-mi mai buteaza pc.si nu stiu ce sa fac

| AlexCrb a răspuns (pentru Marian13546123412434):

Intra in BIOS si seteaza ca unitatea optica sa fie prima la bootare. Sau incearca sa apesi F12 cand pornesti pc-ul. Multe calculatoare au BOOT MENU care te lasa sa alegi de unde sa booteze.

| Marian13546123412434 explică (pentru AlexCrb):

Pai,ultima formatare a pc-ului meu am facut-o prin F8...Merge prin F12?

| AlexCrb a răspuns (pentru Marian13546123412434):

Daca ai BOOT MENU merge. Daca nu, trebuie sa setezi din BIOS ordinea de bootare si sa pui unitatea optica (cd-rom) primul. Depinde de calculator cum intrii in bios, cred ca la tine e cu F8 dupa cum zici.

| Marian13546123412434 explică (pentru AlexCrb):

A mers, acum pc merge ca uns!
Mersi frumos happy