| Scorpions13 a întrebat:

Salut.
Am o masina de spalat daewoo model (DWD-F1011) si mi s-a stricat pompa de evacuare. Aveti idee unde pot gasi o astfel de pompa in Romania sau daca are cineva de pe TPU acest tip de pompa dar sa fie acelasi model (DWD-F1011). Ma puteti contacta cipyonly@yahoo.com.

2 răspunsuri:
| FlorianPop a răspuns:

Salut! Recomand Domo... Magazine de tipul asta!
Daca te-a ajutat raspunsul meu te rog funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la S.C.ADA COOL SERVICE.Vezi lista unitatilor din tara pe net. Eu am avut aceiasi problema si am rezolvat-o la ei in Braila, este in garantie.