| anonim_4396 a întrebat:

Va salut. Am o masina de spalat arctic ce1200 A+. Tot timpul vad apa pe jos. Am verificat pompa de evacuare, valva, in spate la cuva la jurub, am verificat furtunul de evacuare, am verificat cuva. E tot Ok, dar nu Imi pot da seama de unde tot curge cate un jumate de litru. Aveti voi idee unde sa mai ma uit? Va rog.

2 răspunsuri:
| Saveluc a răspuns:

Jur. M-am uitat si la burduf, am băgat mâna si prin masina am pus si pe pompa peste tot

| Dragosshiatat a răspuns:

Cauta la burduf.
Funda m-ar ajuta foarte mult.