| marius13k a întrebat:

Am o mica, mare problema!
Deci, eu am 2 monitoare (unul dintre ele este de fapt un televizor) si am un monitor normal ca monitor principal.
Ei bine monitorul principal a inceput sa se stinga, dar cel de sus nu! Dar totusi nu se stinge complet, led-ul rapmne aprins! Stie cineva de la ce? Cum as putea rezolva?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Schimba-le intre ele.
Daca "monitorul principal" tot incepe sa se stinga, atunci du-l la un service sa-l repare.
Daca stingerea se muta pe televizor, atunci problema este la calculator, probabil placa video.

| Goete a răspuns:

Deci monitorul "principal", a inceput sa se stinga.
Scrie-ne cand se termina de stins.

| EuAsaCred a răspuns:

Este de la placa video