| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Am o mica problema.Deci pana nu de mult aveam o poza la un album muzical care era la aproape toate melodiile dar mi-am sters cateva melodii si poza s-a schimbat cu alta. Aveti idee cum pot schimba poza pe un Lenovo a328? Am incercat cu winamp dar n-a mers si de asemenea am sters poza dar nu s-a schimbat.

4 răspunsuri:
| raresandrey a răspuns:

Se numesc,, thumbnails,, adică miniaturi, da eu spun că nu are prea mare importantă, ideea este că ai muzică piratată, cred, altfel nu se transmitea de la una la altele.

| Dzeko7 a răspuns (pentru raresandrey):

Normal ca-i piratata......Ai idee cum pot sa le scot/schimb?
Apropo la cateva nu s-au schimbat oare conteaza si site-ul de unde le-am luat?

| raresandrey a răspuns (pentru Dzeko7):

Nu vad importanta.

| raresandrey a răspuns (pentru Dzeko7):

Telefoanele Lenovo A328 au sistem de interceptie, atentie la neatentie.glumesc.