| yoda1verde a întrebat:

Am o pereche casti bluetooth si dupa o conectez cu telefonul incepe sa scoata un sunet ca o eroare.Castile sunt incarcate si cand ascult o melodie bibaie pentru 3 secunde, dupa se reia melodia si dupa iar scoate sunetul ala si intrerupe melodia. De la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Unicornlover7 a răspuns:

S-ar putea totusi sa nu fie incarcate bine, lasa-le peste noapte la incarcat. Poate sa simta conexiunea la bluetooth prea slaba. S-ar mai putea sa fie ceva setari ori de la telefonul tau ori la casti, dar cred ca e prima, ca boxa mea asa face cand e descarcata. Du-le la un service.

1 răspuns:
| IFeelS0Alone a răspuns:

Citeste manualul lor, este posibil ca cineva sa incerce sa se conecteze la ele cand asculti tu.