| xlr8rq1 a întrebat:

Am o pereche de casti de gaming Natex Genesis HX55 si am copiat driver-ul pe alt PC(castile sunt pe USB,dar nu am folosit CD-ul original, am copiat continutul sau pe PC) si cand am incercat sa instalez driveru de la casti am primit eroarea "Please connect the USB PnP Sound Device".
Funda!

2 răspunsuri:
| Logout a răspuns:

Incearca cu Cd original, altfel nu merge instalat.

| xlr8rq1 explică (pentru Logout):

Nu asta e problema, nici nu se aprinde led-ul de la casti cand incerc sa opresc microfonul, deci nu e problema de CD...