| Cyberrain a întrebat:

Am o pereche de căști wireless iar partea stanga se aude mai tare decât cea din dreapta. Am nevoie de o aplicație pentru Android care sa îmi egaleze volumul dintre cele doua părți. Telefonul meu nu are aceasta opțiune în setări. Pe laptop o am și merge fără probleme, și caut ceva asemănător pentru telefon. Mersi!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Cauți în Google play: "Player muzical -Player audio cu efect de sunet" (are 46mb).
Intri în aplicație ->setari (colț stânga sus) ->sound efect ->derulezi până la "balance" și îl activezi. Apoi învârti de rotița de balans. Sunetul se va auzi într-o cască sau alta.