| Adee89 a întrebat:

Hey,recent am cumpărat niște căști bluetooth de pe CEL.RO de la trecer.Le-am conectat la tabletă, insa nu mergea casca.Am conectat si la telefon,apoi la laptop chiar și la xbox,nu merge decât stânga căștilor, de unde are butonul de aprindere și celelalte.Ce ar putea să aibă?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Are bateria buna, incarcata?

| Adee89 explică:

Da are este 100%

| Bula a răspuns (pentru Adee89):

In acest caz, trebuie sa activezi functia bluetooth pe fiecare dispozitiv, sa le faci VIZIBILE pentru alte unitati, sa le dai o parola de conectare (daca cere), dupa care alegi modul de comunicare (casca audio). Citeste si instructiunile de folosinta.

Doar daca nu se vede de pe nici un dispozitiv (nici in acest caz) va trebui sa te intorci la vanzator pentru undrumare specifica sau reclamatie.