| camionagiull a întrebat:

Salut, am o placa de baza pentium2 +piese ce ii trebuie. hard disk, processor intel, placa video si diverse placi PCI. si problema este ca da flappy disk 40 faill si vreau sa intru in bios sa dezactivez flappy disk insa nu ma lasa sa intru in bios de loc nu merge tastatura nu se aprinde nici un bec pe ea mousele merge. metionez ca tastatura ii pe Pini oare trebuie usb?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa fie defecta tastatura sau intrarea in computer. Incearca cu alta tastatura care stii ca merge si daca nu cumpara una pe USB daca are intrare USB.