| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Am o placa video AMD hd7770 vapor-x si de cateva zile in idle placa are 60 de grade si activitatea este de 100% care este problema.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Posibil sa ai un bitcoin miner bine ascuns pe acolo. Ruleaza malwarebytes :http://www.malwarebytes.org/2/ si deviruseaza-ti calculatorul.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti in task manager ce proces tine procesorul la 100%. Pentru ast dai click dreapta pe taskbar (bada aia albastra de jos), apoi pe proceses. Si acolo vezi in lista cine tine procesorul ridicat.dai clcik dreapta pe el si apoi end task.trebuie insa sa stii daca e un proces neinportant. Fa asta si revii cu acel proces. Noi iti vom spune daca il vei putea inchide, sau dezinstala.