| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Am o placa video AMD HD7770 Vapor-X si de cateva zile in idle are o temperatura de 60 de grade si ruleaza de parca as avea un joc pornit activitatea placi fiind de 100%.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ori pc-ul e virusat ori ai ceva erori in windows! In astfel de cazuri cea mai simpla scapare e reinstalare windows! Bafta!

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Inchide-l si deschide-l din nou.

| JoNyOn a răspuns:

Temperatura ridicata ar putea fi din cauza prafului depus pe radiator, cat despre activitatea placii nu stiu ce sa zic. Uita-te in task manager poate ai vreo aplicatie ce consuma din placa.