| xNoName95 a întrebat:

Am o placa video ati radeon 9200, 250mb.Am instalat windows7 si nu stiu de unde sa iau driverul, Va roog ajutati-ma Funda.

7 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Windows 7 trebuia sa-ti instaleze automat driveru, cine stie ce setari ai facut tu! Driverul il descarci de pe site-ul producatorilor=>http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx sau faci update cu slimdirvers=>http://www.driverupdate.net/

| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Http://driverscollection.com/? H=Radeon%209200&By=ATI&SS=Windows%207

| Hirako a răspuns:

E o placa prea batrana pentru 7, daca nu iti merge driverul defeault nu cred ca ai ce face. Oricum, nu cred ca ai un pc destul de bun pentru win7 asa ca pune-ti xp inapoi happy

| KodrutZ a răspuns (pentru Hirako):

+1. Am avut 9200 pina in 2007...

| sfechis a răspuns:

Http://driverscollection.com/? file_cid=412291145643e6be7939de0af33

| MeConstantine a răspuns:

Ti-as recomanda eventual site-ul oficial desi nu cred ca o sa gasesti ceva pe acolo. In alt parte, cum fac eu de obicei, iau un mic soft numit drivergenius si il las pe el sa-si faca treaba. Altcea din detaliile tale nu prea stiu ce sa-ti zic.

| Husac_Vasile_1979 a răspuns:

Salut! ar trebui sa gasesti updates pt.placa video in Windows updates.Il selectezi si il instali. multa bafta!