| Ovidiu a întrebat:

Am o plasma Panasonic(Viera) cumparata de acum 2 ani si astazi nu mai vede color, ci doar alb negru. Care este cauza?

Răspuns Câştigător
| DonyHD a răspuns:

Ai verificat daca este mufa bine bagata acolo9depinde unde ai)? eu de ex am mufa HDMI si cateodata mi se mai vedea alb-negru ca era putin scoasa de acolo.

2 răspunsuri:
| DonyHD a răspuns:

Poate ai dat culorile la minim din setari.verifica

| Ovidiu explică (pentru DonyHD):

Am umblat la culori, nu este de acolo. sad

| DonyHD a răspuns (pentru Ovidiu):

Ai verificat daca este mufa bine bagata acolo9depinde unde ai)? eu de ex am mufa HDMI si cateodata mi se mai vedea alb-negru ca era putin scoasa de acolo.