| alex_9886 a întrebat:

am o prietena care si a sters contactele din messenger fara sa isi dea seamabig grincand intra in agenda telefonica ii apareau si persoanele din yahoo messenger si le-a sters.cand a intrat pe mess a realizat ca si-a sters contactele si m-a rugat sa o ajut dar nu am reuzitbig grin.ma poate ajuta cineva care a avut aceiasi problema sau ceva similar si a reusit sa rezolve sau sa imi zica daca nu se poate rezolva.multumesc anticipat

1 răspuns:
| MariusCosmin14 a răspuns:

Cred ca le gasesti in address book de yahoo messenger, ori daca nu in lista de ignore.cred...