| gabibt a întrebat:

Am LG p500 optimus one. Am intrat pe yahoo mess de pe el. Dupa cateva zile mi-am dat seama ca id-urile din lista de messenger au intrat in agenda telefonica. Le-am sters pe toate din agenda. A mai trecut o zi-doua. N-am avut probleme, pana azi dimineata. Am intrat pe mess de pe PC si am constatat ca nu mai aveam pe nimeni in lista.
Care sa fie problema? Faptul ca am sters atunci din agenda telefonica idi-urile? Sau vreun hacker?
Chiar nu stiu.

Dau funda pentru cel mai explicit raspuns! (Promit)

1 răspuns:
| OaKi12 a răspuns:

Nu este absolut nici un hacker, tu atunci ai gresit ca le-ai sters din agenda, nu te afectau cu nimic, poti face sa nu iti mai apara in agenda, este o setare care trebuie sa o faci la yahoo messenger de pe mobil. Funda? Te rog!