| AlexAttac a întrebat:

Salut,
Am o problema, am incercat sa rulez cateva aplicatii, dar am primit eroarea: versiunea de OpenGL este veche, asa ca m-am documentat si am aflat ca este versiunea 1.1, o versiune incredibil de veche.
Am incercat sa fac update la driverul placii video (Intel G43/G45-Express), dar spune ca este ultima versiune.
In AIDA64 spune ca nu pot instala o alta versiune de OpenGL, iar o placa video noua, in acest moment nu imi permit.
Poate fi facut ceva?

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

NU!