| Andrei199114 a întrebat:

salut..am o problema..am un hd 5770. win 7 64 bit. aveam driver 13.9 si am vrut sa fac update la 14.4 pentru wolfenstein sa vad daca poate sa ruleze mai ok ..in fine nu asta e problema..problema este k nu pot instala un nou driver..se instaleaza putin iar dupa imi da warnings occured during instalation..sunt convins k multi au mai intampinat problema asta..asa k va rog sa mi dati o solutie ca nu stiu ce sa fac.m am gandit la o solutie sa fac in asa fel incat la device manager la display sa mi apara cum apare imediat dupa ce instalez windowsul cu exclamation mark ..gen nu este vizibila placa astfel incat sa pot instala driverul curat..astept pareri mc.

1 răspuns:
| Teo_Mandache_1982 a răspuns:

Incearca http://kickass.to/......49516.html sa ai toate driverele la zi... apoi incearca sa instalezi si driveru video