| Carasfq112312xc a întrebat:

Am o problema. Azi mi-am reinstalat Windows 7 ultimate. Din păcate niciun driver descarcat de pe net pentru internet nu mi-a funcționat, asa ca am descarcat 3DP Net ca să-mi instaleze singur. Acum ca am o conexiune la internet pe desktop, am o problema cu viteza de downloadare, pentru ca mai am de descarcat alte drivere, și din păcate descarc cu 60 kb/s maxim, față de 2mb/s înainte. Cum fac sa revin la viteza anterioara?

4 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Fa-ti in primul rand update-urile de la windows si vezi apoi daca mai lipsesc ceva drivere. poate Net framework si alte updateuri de net

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru cezar003):

Net frameworktate asta e Net framework pentru windows 7 cred ca este Net framework 3, 5

| Pintilie_Daniel_1987 a răspuns:

Vezi poate e limitat dawnload-ul

| Leonard_Leo_1995 a răspuns:

Intra aici https://drp.su/en instalezi programul si iti instaleaza singur toate driverele, dar inainte sa il rulezi dezinstaleaza 3DP Net.