| nicsor12345 a întrebat:

Am o problema, cand deschid calculatorul astept foarte mult, dar cand se deschide merge foarte bine si nu stiu cauza!
DAU FUNDA CELUI CARE IMI RASPUNDE!

Răspuns Câştigător
| Niculescu_Claudiu_1999_XExN a răspuns:

I-ai facut update-uri? incearca sa-l formatezi, si eu am avut problema asta pana acum 1 saptamana

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucura-te ca merge bine..Si la mine se deschide destul de greu. Oricum nu ar fi o problema..nu am mai avut probleme serioase cu el de ani buni. Acum daca ti-e lene sa astepti cumpara altu'. Daca nu stai linistit.

| kitykity a răspuns:

Ai putea adauga la configuratia pc-ului un ssd (hard-disk)de 60 gb, pe care sa ruleze doar sistemul de operare......astfel acesta se va deschide foarte repede(aproape 10 secunde).