| DemonSoul a întrebat:

Am o problema, cand deschid Calculatorul imi apare pe ecran urmatoarea eroare >--"Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key"!

Ce as putea sa fac sa scap de ea, orice buton as apasa imi arata din nou aceeasi chestie! Ce setari trebuie sa fac la bios ca sa imi mearga, nu am acuma banii sa cumpar alt HDD sau cine stie ce alte componente!
Dau funda clar!

2 răspunsuri:
| NameoftheCentury a răspuns:

HDD e pe duca, scoate cablurile de la HDD si bagale pana merge, iti va merge o vreme. Imediat dupa ce intra in Windows descarca de pe PirateBat HDD regenerator, poate ai bad-uri si le repara. In BIOS n-ai ce sa faci. Daca nu intra in Windows instaleaza-l iar.

| DemonSoul explică (pentru NameoftheCentury):

Un cablu era bagat, si l-am scos si a pornit fara probleme