| LeKaAlex a întrebat:

Salut am o problema cand ma uit pe youtube mi se blocheaza adica imi merge foarte greu... si am plugin si cand il mai instalez odata imi merge youtube bine dar cand ies dupa youtube si intru iar se blocheaza...ce sa fac ca sa rezolv?

Răspuns Câştigător
| diteradrian a răspuns:

Se intampla de multe ori asta,e posibil sa fie de la internet, o conexiune slaba, sau de la browser, sau ai memoria cache plina, goleste si cache-ul si cookies.

| black34white a răspuns (pentru diteradrian):

Cum golesc cache-ul si cookies?

| diteradrian a răspuns (pentru black34white):

Nu stiu ce fel de broweser ai, chrome, explorer sau mozila/opera.

| black34white a răspuns (pentru diteradrian):

Chrome si opera

| diteradrian a răspuns (pentru black34white):

La Chrome intrii in "Setari-Setari Avansate-Confidentialitate-Steregeti datele de navigare "
La Opera : apesi meniul "tools" dupa selectezi "delete private data", dupa dai click pe "detailed option" si bifezi toate casutele de acolo si dai delete.
Ti-as recomanda sa ramai doar la un browser, alege doar unul, si dezinstaleaza-l pe celalalt

5 răspunsuri:
| LeKaAlex explică:

Gata am rezolvat aveam mozila firefox si am instalat opera si merge youtube bine happy