| Nevazutul a întrebat:

Salut.Am o problema ceva mai complicata.Inainte cand nu stiam sa folosesc facebookul mi.am facut 2 conturi in care nu pot sa mai intru,pentru ca nu mai stiu nici emailu si nici parola,si am vazut la un prieten cand am intrat de pe facebookul lui ca inca mai sunt.Ce pot face sa le STERG, sa nu mai existe.Dau FUNDA acelui care imi spune si daca reusesc

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sterge un cont de facebook.Va ramane in arhiva permanent.

| dianadoolce a răspuns:

Oook. Trebuie sa faci un efort sa iti aduci aminte macar adresa de e.mail daca vrei sa accesezi conturile.
( stiu... aici raspunde multa lume) DAR ce legatura are contul tau de fb cu Dragostea si Sexul... straight face rolling on the floor

| Nevazutul explică (pentru dianadoolce):

Si daca mi.o aduc amine ce fac cu ea?

| dianadoolce a răspuns (pentru Nevazutul):

straight face straight face straight face... domnee! De ce ai vrea sa iti stergi contul? Iti spun eu ca o sa il folosesti mai tarziu. RENUNTA la ideea asta tampita