| RandomRandomRandomPerson a întrebat:

Am o problema cu bateria de la telefon Allview p4 life. Imi spune ca e incarcata dar de fapt este descarcata. Cand pun telefonul la incarcat pentru o clipa arata bateria ca fiind descarcata, apoi sare la 85%. Stiti cum pot sa remediez aceasta problema?

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu mai are rost sa-mi spun parerea despre Allview, sunt foare proaste in comparatie cu alte telefoane de top!

| NAT0 a răspuns:

Poți cumpăra altă baterie.

| MadHOuse a răspuns:

Nu mai cumparati telefoane de la firma aceasta isi bat joc de clienti.

| Neagu_Ionut_1996 a răspuns:

E de la telefon si eu si un prieten avem acelasi model de telefon si face exact acelasi lucru...eu de obicei il descarc de vreo 2 ori si a 3-a se incarca normal