| DenyX13 a întrebat:

Am un telefon Lenovo A328.Am o problema cu bateria, nu se sincronizeaza cum trebuie.Imi arata ca este 50% încarata, iar dintr-o data imi arata ca este descarcata si se inchide telefonul. Știe cineva cum as putea rezolva aceasta problema?

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc, insa singura solutie este sa-ti cumperi un alt telefon. Nici pana la aceasta ora, nimeni n-a luat atitudine in privinta acestei probleme care afecteaza mai multe modele de telefoane oferite de Lenovo, printre care si modelul mentionat de tine.
Mai multe informatii: https://forums.lenovo.com/......-p/1818012