| Xenoverse a întrebat:

Salut, am o problema cu calculatorul meu, acum o saptamana l-am dus la service pentru ca i s-au ars firele de la sursa si au schimbat cu altul nou si acum se tot blocheaza mereu calculatorul ori cand intra in windows sau cand umblu pe el, sper sa nu fie stricat harful dau funda.

4 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

Din ce spui tu au schimbat sursa, daca stii ce sursa ai avut inainte atunci fa comparatie cu ce ai acum. Probabil au bagat una mai slaba. Cumpara-ti una de minim 500w si nu te lasa pe mana oricarui Dorel de la service.

| Xenoverse explică:

Sursa era delux si tot delux mi-au pus.

| CPAElites a răspuns (pentru Xenoverse):

Porbabil e de la Sursa!
Strange bani ( macar 120 lei ) si cumpara o sursa buna nu toate pocnitorile de 60 lei!
Pentru "blAster85" O sursa trebuie sa aiba minim 350w si EFICIENTA 80+! Degeaba scrie pe ea ca are 500w daca aceasta nu scoate nici 200w.

Fa un test si vezi cum se comporta : https://www.jam-software.com/heavyload/