| bihepi a întrebat:

Am o problemă cu căștile de la telefon, nu le mai primește telefonul. Habar nu am ce au, le-am folosit la un alt telefon și funcționau perfect. Am folosit și alte căști la telefon, deci nici telefonul nu este de vină. Aparent, amândouă sunt ok, dar nu știu de ce nu merg. Păreri? Înainte mai mergeau dacă le mișcam în alte poziții, dar extrem de greu, am dat reset din fabrică poate se schimbă ceva, acum e mai rău, aproape că nu merg mai niciodată, stau cu zecile de minute să le pun și le recunoaște vreo 5 minute. Au costat vreo 120 de lei și am așteptări, însă vad că ele nu au nicio problemă. Le am de vreo 2 luni. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Alisia88888c a răspuns:

Poate a intrat ceva în mufă, verifică, și dacă nu e nimic cu telefonul căștile sunt de vină