| Marius_Antonio_1996 a întrebat:

Salut, am o problema cu contul de facebook. NU am mai intrat pe el de ceva vreme si cand sa intru imi apare ca contul este dezactivat (asa http://minus.com/i/Q6gZu1CQTpd4).
 Cum pot sa mi-l deblochez? Am inteles ca pot baga undeva numarul de telefon sa imi trimita mesaj cu un cod pe care trebuie sa il bag sa mi-l deblocheze, cum ajung la ea?

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Amice, ai dat linkul gresit. Vezi ca tu ai dat link la altceva, nu la facebook. Si chestia cu telefon este doar daca uiti parola. Incearca sa le dai mesaj la support. Daca nu rezolvi nimic inseamna ca nu il mai poti recupera si ca necesita sa faci alt cont tongue!

Cu stima si respect, j1NNNx. Multa bafta si o seara frumoasa!

1 răspuns:
| StalkerSoul a răspuns:

Dai acolo la "mi-am uitat parola." si te redirectioneaza ei undeva