| Marius_Antonio_1996 a întrebat:

Salut, am o problema cu contul de facebook. NU am mai intrat pe el de ceva vreme si cand sa intru imi apare ca contul este dezactivat (asa http://minus.com/i/Q6gZu1CQTpd4). Cum pot sa mi-l deblochez? Am inteles ca pot baga undeva numarul de telefon sa imi trimita mesaj cu un cod pe care trebuie sa il bag sa mi-l deblocheze, cum ajung la ea?

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Sal prietene aceasta problema am am mai intanit-o la un prieten si in acest caz si-a facut alt cont. probabil il sterg cei de la Facebook sau cei care au acces la acel cont cont!