| FaraSperantaSEN a întrebat:

Saluthappy am o problema cu google chrome. inainte aveam o eraore 0xc0000135.dar nu era normala..nu puteam sa deschid delog google chrome.
acum am incercat iar. si cand intru in el imi spune ceva de genu: Google chrome functioneaza doar pe Windows XP si alta versiune avansata sau cv de genu si si si mi se micsoreaza rezolutia de ce? si cum pot sa rezolv?
Mentionez ca am instalat frecvent Net Framework si windows downloader 3.1

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Atunci incearca sa instalezi.Iti da voie?

3 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Dezinstaleaza-l din control panel si instaleaza-l din nou.
http://www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Click pe descarcati chrome, apoi click pe acceptati si instalati.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| FaraSperantaSEN explică (pentru taken):

Nu mergelaughing nu il gasesc in control panel chiar nu e il cautai in toate alea... si nu-l gasesc nici cu alt program cu care pot face acelasi lucru cum e si add & remove

| taken a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Atunci incearca sa instalezi.Iti da voie?

| Judicator a răspuns:

Cand ai o problema soft mereu trebuie sa incepi cu OSul folosit: "folosesc win 98, xp, vista, 7 sau 8". Eroarea care o ai in general aparea pe win vista, la cei care folosesc programe gen APPLE DOCK sau cei care sunt infectati cu un troian. Din ce zici presupun ca ti-ai reinstalat windows-ul, porneste chrome in compatibility mode, verifica iar updateurile pentru net framework, testeaza browser-ul in safe mode...incearca solutiile astea si daca nu merge revino cu mai multe detalii.