| alexutz4love a întrebat:

Salut,am o problema cu incarcatorul meu de laptop.Am un HP 530 iar acum ceva timp mi-am achizitionat un nou incarcator.Insa surpriza a fost ca am primit un alt tip de incarcator (tot original HP) cu o mufa adaptoare pentru laptopul meu.Aseara s-a rupt acea mufa adaptoare, si cum am incarcatorul cumparat as dori sa imi cumpar o alta mufa adaptoare. Stie cineva unde as putea gasi? Incarcatorul este HP input: 100-240 v, 50-60 GHz,1, 6 A, OUTPUT 18, 5 V.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi la un magazin de PC si ei iti vor vinde unul sau il comanda daca nu il au in stoc.