| RoBeRTin321 a întrebat:

Salut.Am o problema cu internetul.Cateodata cand dau sa intru pe Google sau chiar TPU imi da DNS not found sau ceva de genul.Nu vreau sa sun la ei, daca stiti ce as putea face ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Rommeo a răspuns:

Schimba DNS-ul cu aplicatia asta.
http://www.softpedia.com/......mper.shtml
alege Google public DNS sa-i Open DNS. si o sa-ti mearga sigur.

| RoBeRTin321 explică (pentru Rommeo):

Acum incerc big grin

| RoBeRTin321 explică (pentru Rommeo):

Inca ceva, daca dau pe Fastest DNS ce o sa se intample? O sa mearga mai rapid sau?

| Rommeo a răspuns (pentru RoBeRTin321):

O sa-ti caute cel mai rapid DNS, dar tu pune unul din cele de care ti-am zis eu ca sa nu ai nici un fel de problema, si nu uita dupa ce selectezi DNS-ul sa apesi butonul aplica.