| UnuSimplu a întrebat:

Salut.Am o problema cu Iphone-ul cand ma suna cineva. nu il aud deloc! Daca dau "Difuzor" merge.nici muzica nu se mai aude.decat in casti. Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| moni_9070 a răspuns:

E stricat difuzoru. si o sa mearga doar pe casti. am vut si eu problema asta si l-am dus la reparat happy

| zaqxswcdevfrbgtnhymjukilop a răspuns:

Fa ce iti voi zice si o sa mearga 100 stiu ca si eu am patit ia o periuta mica si fina in special de la masina de tuns si freaca usor la mufa de incarcare deoarece sau incalecat 2 pini si telefonul crede ca se afla intr-un doc happy

| Sukaru_Cipryano_1992 a răspuns:

Salut am si eu aceias problema dor ca la mine se aude difuzorul cand suna telefonul suna dar nu se aude muzica jocurile e.t.c si cand vb la telelfon merge

| Sukaru_Cipryano_1992 a răspuns:

Ajutati-ma va rog crying

| Sukaru_Cipryano_1992 a răspuns:

Si al meu este 4s si original