| emoboy a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul, de la o vreme, se tot blocheaza indifferent de browser atunci cand doresc sa trimit un email si atasez ceva. Se blocheaza atunci cand se deschide fereastra in care trebuie sa aleg fisierul pentru expediere. De asemenea se blocheaza cand doresc sa salvez o imagine, unde apare fereastra pentru a alege unde sa o descarce. Imi spune ca browserul nu raspunde si il inchide in scurt timp. Am incercat cu system restore sa rezolv problema, dar nici un rezultat. Ce solutii ar putea fi posibile?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Virusi!

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Instaleaza din nou sistemul de operare. Sunt virusi.

| MooN204 a răspuns:

Ai un virus, instaleaza sau reinstaleaza sistemul de operate, antivirisul poate sa iti strice mai rau calculatorul deoarece virusul se poate baga in fisierele windowsului si antivirusul sterge acel fisier important, astfel nu o sa mai poti o intra nici un fel, daca vieusul nu iti permite sa instalezi alt windows, intra in safe mode si instaleaza-l de acolo