| Bara_Alex_1994 a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Cand Apas pe butonul de deschidere se aprind beculetele si rămâne asa. De obicei se deschide in 3 H si cate odată deloc. Ajutor! Dau funda pentru orice răspuns care ma ajuta in proporție de 50%.

3 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Nu face un contact si d-aia nu se aprinde

| Bara_Alex_1994 explică (pentru Eduard619):

Bine... Ma gandeam la asta, eu un pic crapata partea stanga care conecteaza ecranul de celelalte, cred. Si ce trebuie facut? Imi va zapaci informatiile de pe laptop daca il repar? Ce pot sa fac? Iti dau funda daca imi dai un sfat bun.

| Bara_Alex_1994 explică (pentru Eduard619):

Ma poti ajuta?