| DianaDia1237 a întrebat:

Am o problema cu messenger-ul. De ceva timp nu pot sta pe el mai mult de 2 minute. De exemplu, daca trebuie sa scriu cuiva un mesaj mai lung, imi iese dintr-o data din aplicatie si trebuie sa intru din nou si sa rescriuuu tootul. Am dezinstalat aplicatia si am reinstalat-o de vreo 2-3 ori, am si actualizat-o cand a fost nevoie. Am un telefon destul de bun, deci nu cred ca asta e problema. Ce credeti ca pot sa fac?

2 răspunsuri:
| cdl42002 a răspuns:

Mi s-a întâmplat și mie. Cred că ai memoria prea plină. Instalează un antivirus să îți curețe telefonul ( ex 360Security) sau mai dezinstaleaza din aplicații.

| DianaDia1237 explică (pentru cdl42002):

Multumesc! Am sa ascult de sfatul tau. Ramane de vazut daca va fi eficient.