| BnS24 a întrebat:

Salut, am o problema cu niste casti cred.Deci, am niste casti de telefon si cand ascult muzica cu ele se aude cam incet.Dar, daca le pun la calculator se aude foarte foarte tare.Se poate sa fie de la melodii, le-am downloadat de pe un site youtube mp3 converter ceva de genu, si e posibil sa nu fie in calitate mare? Daca problema este cu melodiile, imi puteti da un site unde sa le pot downloada repede in calitate mai mare?

1 răspuns:
| Comediantul a răspuns:

Draga bine
aici sunt doua posibilitati:
1. intr-adevar sunt melodiile de vina si te sfatuiesc sa cauti pe zippy
2. incearca sa nu bagi castile de tot in telefon..si s-ar putea sa se auda mai bine..de asemenea daca castile au microfon din ala cu buton incearca sa ti butonul apasat.
Sper ca team putut ajuta.
Toate cele bune