| gIiiIolil a întrebat:

Salut, am o problema cu o camera web, ea este de 14 Mega Pixeli. Dar se vede foarte foartew blurat, am instalat driverul pentru ea ( de pe CD) dar tot aia, ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Camera nu are un sistem manual de reglare a distantei de focalizare? Adica sa invarti parte din ansamblul obiectivului, spre stanga-dreapta, pana focalizeaza corect.

| gIiiIolil explică (pentru valentingb):

Multumesc mult, da are o rotita, care numai acu, am observato, multumesc, ai funda happy

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Esti sigur ca are 14 si nu 1.4?

| NopeCheers a răspuns:

Incearca ca in spatele tau sa nu fie o diferenta asa de mare pentru ca de aceea se vede blurat. bafta

| marcelyny a răspuns:

Ce model de camera este?