| DT29 a întrebat:

Salut, am o problema cu PC`ul. De fiecare data cand intru in orice joc dupa aprox 5-10min mi se innegreste ecranul si nu mai revine daca nu dau un restart. Precizez ca dupa ce se intampla fenomenul asta pot vorbi in continuare pe skype. Apreciez ajutorul

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Problema asta de obicei apare din una sau ambele motive
1. Placa video, ii pe duca, sau se prea incalzeste (incalzirea excesiva daca nu merge coller-ul lui, sunt modele care nu au)
2. Sursa - ii pe moarte
Totusi daca ai un prieten care iti poate da imprumut 2-3 ore imprumut o sursa si o placa video ar fi minunat happy le testezi pe rand sa vezi care ii cu probleme.

3 răspunsuri:
| CEstLaVie a răspuns:

Pc'ul obosit

| DT29 explică (pentru CEstLaVie):

Chiar nu e deloc

| CEstLaVie a răspuns (pentru DT29):

Atunci ori e placa video sau poti sa-l formatezi